Mapa letoviska Egypta

Na této stránce vám přinášíme kompletní mapu celého Egypta z Google Maps. Mapa je plně interaktivní, to znamená že se v ní můžete snadno pohybovat pomocí myši, přibližovat a oddalovat nebo měnit mapové podklady za satelitní snímky. Na mapě si tak můžete najít jakoukoliv část Egypta. Pokud by vám i to bylo málo, tak můžete kliknout na odkaz pod mapou a zvětšit si mapu do celého okna.

Další mapy tentokrát ke stažení pak naleznete v tomto článku.

Mapy Egypta ke stažení

Velmi užitečnou pomůckou při cestě do každé cizí země jsou mapy. I když se zrovna nechystáte cestovat po celé zemi, tak vám pomůžou se zorientovat, zjistit co kde je a jaké zajímavosti a památky byste mohli navštívit. Dnešní doba nabízí navíc spoustu možností, hlavně co se týká podrobných online map na internetu. Z těch vám můžeme doporučit hlavně světové maps.bing.com nebo maps.google.com. Velmi dobře vám může posloužit například i aplikace Google Earth, která kromě obvyklých map umí zobrazit i fotky z jednotlivých míst nebo 3D modely nejdůležitějších památek. I přesto se ale můžete lehce dostat do situace, že online mapy nebude mít přístupné. Pak se vám můžou hodit například následující mapy, které si můžete stáhnout například do notebooku nebo mobilu a pohodlně je používat kdekoliv.

Politická mapa (597 x 725 px, velikost 69 Kb) – Na první mapě si můžete prohlédnout administrativní členění Egypta do jednotlivých regionů spolu s jejich správními středisky (nejdůležitějšími městy) a také hlavními silnicemi.

Pokračování článku »