Sdílet na Facebooku

Egypt – v zajetí faraónu

Vás zvědavé návštěvníky a cestovatele vítáme na těchto stránkách věnovaných cestování po Egyptě a jeho nejzajímavějším turistickým letoviskům, hlavně těm u Rudého moře. Egypt je obrovská země a na její rozloze téměř milion kilometrů čtverečních (15krát větší než Česká republika) najdete téměř vše, co si jako turista můžete přát pro ideální dovolenou. Nádherné turistické resorty s moderními hotely lemovanými překrásnými plážemi. Ale i zajímavou přírodu s vyprahlými pouštěmi v protikladu s bohatými oázami. A to nemluvíme o kulturním bohatství Egypta a to jak tom nejstarším, které vznikalo už ve starověku (tady si každý určitě vybaví pyramidy nebo sfingu) ale i moderním „kulturní bohatství“ v podobě přívětivosti místních lidí.

Z tohoto důvodu vznikl i tento web, aby vás informoval o krásách a zajímavostech Egypta a zároveň vám poskytl i důležité informace. Ty se vám určitě budou hodit, až se rozhodnete do Egypta vydat na vaší vysněnou exotickou dovolenou. Chceme vás seznámit nejenom s obvyklými lákadly, jako jsou pyramidy, sfinga, výlety do pouště ale i s méně známými ale přesto nádhernými místy. Nebo také s bohatou kulturou a výbornou místní kuchyní. Egypt je opravdu nádherný kus zem, který stojí za to poznat blíže!

Za redakci těchto stránek vám přejeme nejenom příjemnou virtuální návštěvu těchto stránek o Egyptu, ale následně i skutečnou vaší dovolenou zde.

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.